رفتن به نوشته‌ها

VeganBurg بسته بندی خود را با طراحی جدید تازه تکان می دهد

از سال 2010 ، VeganBurg طرفداران وفادار در سنگاپور و سان فرانسیسکو را به دست آورده است. VeganBurg به عنوان اولین همبرگر 100٪ گیاهی جهان ، پیشگام صنعت فست فود اخلاقی بود. آنها تصمیم گرفتند شگفت انگیزترین همبرگرها را بسازند و جهان را برای انتخاب رژیم غذایی گیاهی الهام بخش و هیجان زده کنند. وقتی آنها برای کمک به استودیو 99designs مراجعه کردند ، ما خوشحال بودیم که بسته بندی آنها را دوباره طراحی کنیم تا نام تجاری را در دهه آینده حمل کنیم.

در استودیو 99designs ، مدیر خلاق ما رهبری پروژه را بر عهده گرفت و در هر مرحله از فرآیند خلاقیت با VeganBurg همکاری نزدیک داشت. با شبکه جهانی طراحان خود ، ما توانستیم بهترین استعداد و مناسب برای هر یک از عناصر بسته بندی و نیازهای طراحی VeganBurg را بیابیم.

چالش خلاقانه VeganBurg

از طریق Veganburg.com
در سال 2010 ، هنگامی که VeganBurg اولین بار رستوران خود را در سنگاپور افتتاح کرد ، گیاهخواری یک رژیم غذایی مناسب و انتخاب شیوه زندگی بود. آنها اولین کسانی بودند که در بازار از غذاهای سالم ، پایدار و گیاهی استفاده کردند. تا سال 2015 ، آنها مکانی را در سان فرانسیسکو باز کردند. و اکنون ، گیاهخواری یک رژیم غذایی و انتخاب شیوه زندگی است که تقریبا 80 میلیون نفر در سراسر جهان از آن استقبال می کنند.

VeganBurg به تازگی 10 سالگی خود و رشد و موفقیت خود را در سنگاپور و سان فرانسیسکو جشن گرفت. آنها به دنبال یک تحول جدید هستند تا بتوانند آنها را وارد دهه آینده کنند. از سال 2021 ، آنها قصد دارند در سراسر ایالات متحده و فراتر از آن گسترش یابند.

چالش خلاق سه شرط اساسی داشت:

بسته بندی جدید ساده ، مطمئن و مقیاس بندی آسان خواهد بود
این طرح ها با دیدگاه آنها مطابقت دارد: قرار دادن غذای پایدار در محله خود ، شکستن کلیشه ها و سرگرم کننده تر کردن کلمه “وگان”
برای تجلیل از دوران جدید رژیم اصلی گیاهخواری و رژیم های گیاهی
VeganBurg می خواست شخصیت و اختیارات برند خود را حفظ کند. نام و نام تجاری نمی تواند تغییر کند ، اما طراحان تشویق شدند تا با دستورالعمل های سبک VeganBurg بازی کنند و رنگ ها ، بافت ها و الگوهای جدید را آزمایش کنند.

https://99designs.com/blog/case-studies/veganburg-packaging-redesign/

منتشر شده در آخرین های گرافیک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *