رفتن به نوشته‌ها

5 نکته برتر Squarespace از کارشناسان طراحی وب

تهیه یک وب سایت خوب Squarespace کار سختی نیست ، اما اگر می خواهید سایت شما برجسته باشد ، ممکن است به برخی از مشاوران حرفه ای فصلی نیاز داشته باشید. چه کسی بهتر از Squarespace Experts که همه نکات Squarespace را برای کمک به شما در ایجاد وب سایت زیبا و کاربردی دارند ، بپرسد؟

ما با برخی از کارشناسان مجرب طراحی وب در مورد آنچه که باعث ایجاد یک سایت عالی Squarespace می شود صحبت کردیم. در اینجا مجموعه ای از نکات برتر آنها برای کمک به شما در ایجاد یک وب سایت برجسته برای نام تجاری یا محصول خود آورده شده است.

5 نکته برتر Squarespace از کارشناسان طراحی وب

Squarespace یک پلت فرم همه در یک بازار پیشرو است که به کارآفرینان این فرصت را می دهد تا یک وب سایت بسازند ، به صورت آنلاین بفروشند و یک مارک تجاری به بازار عرضه کنند. نه تنها این ، بستر Squarespace نیز با ارائه گزینه ایجاد وب سایت به صورت خودکار با استفاده از الگوهای از قبل ساخته شده و عناصر کشیدن و رها کردن ، آزادی و انعطاف پذیری زیادی را برای کاربر فراهم می کند.

به یاد داشته باشید ، وب سایت شما ابزاری اساسی برای رشد و نگهداری مشتری است. این نشان می دهد شما کی هستید و مخاطبان خود را درگیر می کند. با توجه به اینکه وب سایت از عناصر تجاری یکپارچه است ، طراحی آن باید جدی گرفته شود و با دقت و دقت به آن نزدیک شود.

Squarespace برای کمک به شما در دستیابی یکپارچه به این هدف ، و داشتن جلوه اضافی به برند شما ، دارای یک جامعه متخصص است که به دلیل سالها تجربه و مهارتهای طراحی و توسعه Squarespace با کیفیت مورد بررسی قرار می گیرند. در اینجا نکات مهم آنها برای ایجاد یک وب سایت عالی Squarespace آورده شده است.

5 نکته Squarespace برای ساخت یک سایت موفق

ابتدا محتوا ایجاد کنید ، سپس سایت را بسازید
صفحه اصلی را در اولویت قرار دهید
سایت خود را با تصاویر با کیفیت بالا ببرید
انیمیشن ها را در طراحی بگنجانید
از ویژگی وبلاگ استفاده کنید

1. ابتدا محتوا را ایجاد کنید ، سپس سایت را بسازید

یک روش منطقی برای ایجاد سایت Squarespace این است که بدانید چه چیزی باید قبل از ایجاد سایت شما وارد آن شود. برنامه ریزی محتوای خود اولین قدم ایده آل است. کاتلین بارتو ، متخصص Squarespace توصیه می کند “قبل از غواصی در سازنده واقعی Squarespace ، محتوای خود را کنار هم قرار دهید. این یک طرح کلی باشد یا یک سیم کشی دقیق ، هدف اصلی این کار پیش رو ایجاد سندی است که پس از ساخت وب سایت خود به آن مراجعه کنید. ”

ابتدا با کپی وب سایت خود شروع کنید. سخنان شما باید از طرح شما آگاه باشد.
– لشوندا براون ، متخصص مربع
صرف نظر از جزئیات دقیق وب سایت شما ، شروع با پیش نویس به کارآمدتر شدن فرآیند کمک می کند. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، با لیست کردن صفحات مورد نظر برای سایت خود شروع کنید. پس از انجام این کار ، صفحاتی را که مهمترین آنها برای رفتن به منوی ناوبری است انتخاب کنید. از آنجا ، نسخه پشتیبان خود و هرگونه تماس برای اقداماتی را که می خواهید بازدید کنندگان انجام دهند ، بنویسید.

کلماتی که استفاده می کنید قسمت اصلی تولید محتوا است. لشوندا براون می گوید: “ابتدا با کپی وب سایت خود شروع کنید.” “سخنان شما باید طرح شما را آگاه سازد.”

یکی دیگر از مزایای برنامه ریزی محتوای اول ، جلوگیری از پایان یافتن یک دیوار عظیم از متن است ، اشتباه رایجی که بارتو در وب سایت ها می بیند. وی می گوید: “این بی تأثیر است زیرا بیشتر مردم به آن نگاه خواهند کرد” و توصیه می کند “قسمتهای زیادی از متن را به بخشهای مختلف تقسیم کرده و از تصاویر برای ایجاد وقفه های بصری استفاده کنید. مشکلی نیست که صفحه طولانی تری داشته باشید به شرطی که اسکن و هضم مطالب آسان باشد. ”

عکس صفحه اصلی mumgry
طراحی وب سایت Mumgry توسط CreatewithNeets

2. صفحه اصلی را در اولویت قرار دهید

ایجاد اولین برداشت عالی از م componentلفه های اصلی برندسازی موفق است. وقتی صحبت از طراحی وب می شود ، همه چیز از صفحه اصلی شروع می شود. استفان پالاسینو از نام تجاری page1 می گوید ، “بسیاری از افراد به جای دعوت نامه ، با صفحه اصلی خود مانند یک رزومه رفتار می کنند. در صفحه اصلی لازم نیست همه کارهایی که انجام می دهید مشخص شود ، اما باید در مورد قوی ترین پیشنهادات شما صحبت کند و مستقیم و صریح با مخاطبان هدف خود صحبت کند. ”

درباره قوی ترین پیشنهادات خود صحبت کنید و مستقیم و صریح با مخاطبان هدف خود صحبت کنید.
– استفان پالاسینو ، کارشناس Squarespace
به یاد داشته باشید ، صفحه اصلی فرصتی برای برجسته کردن بهترین قسمتهای نام تجاری شما است. باید جذاب و جذاب باشد. صفحه اصلی باید ابزاری باشد که مخاطب مورد نظر شما را فریب دهد و به او دلیلی برای دور زدن و پیمایش به سایر قسمتهای صفحه شما بدهد.

3. سایت خود را با تصاویر با کیفیت بالا ببرید

تصاویر بخشی جدایی ناپذیر از محتوای وب شما هستند. آنها را ابزاری بدانید که به شما کمک می کند بدون نیاز به گفتن کلمه ای برای برند خود صحبت کنید.

سایت های Squarespace با تصاویر با کیفیت بالا رشد می کنند.
– لشوندا براون ، متخصص مربع
براون می گوید ، “انتخاب تصویر یک مانع معمول برای افرادی است که می خواهند وب سایت خود را انجام دهند. سایت های Squarespace با تصاویر با کیفیت بالا رشد می کنند. خواه عکاسی برای سایت خود داشته باشید و هم عکسهای سهام را بارگیری کنید ، تصاویر را در اولویت قرار دهید تا اطمینان حاصل کنید که روند طراحی را با یک وب سایت خیره کننده خاتمه می دهید. ”

روشهای مختلفی برای انتخاب تصویر وجود دارد ، خصوصاً در یک صفحه اصلی. به عنوان مثال ، برخی از سایت ها با یک تصویر قهرمان منحصر به فرد کار می کنند ، در حالی که برخی دیگر از چرخ فلک تصاویر برخوردار هستند.

صرف نظر از رویکرد خود ، با انتخاب تصاویر جذاب و اطمینان از وضوح بالا در همه تصاویر ، از کیفیت بی عیب و نقص تصاویر اطمینان حاصل کنید. در صورت شک ، عکاسی و رتوش حرفه ای ارزش سرمایه گذاری را دارد. و برای شروع کار ، یک اثر شناور تصویر را مانند نمونه کیت اسکات در زیر امتحان کنید.

اثر شناور تصویر مربع
اثر شناور تصویر مربع از طریق katescott.co

4. انیمیشن ها را در طراحی بگنجانید

افزودن انیمیشن به سایت Squarespace می تواند احساس جذابیت و تعامل بیشتری در آن ایجاد کند. انیمیشن ها به یک وب سایت Squarespace علاقه بصری بیشتری می بخشند و به یک فضای دیجیتالی ابعادی غیر منتظره می بخشند.

حرکات ظریف هنگام پیمایش به شما احساس بالایی می دهد.
– کاتلین بارتو ، کارشناس Squarespace
Barretto می گوید ، “من عاشق انیمیشن های سراسر سایت در Squarespace 7.1 هستم. حرکات ظریف هنگام مرور به سایت احساس بالایی می دهد. ”

اگر نگران هستید که ممکن است انیمیشن ها برای شما بسیار پر زرق و برق باشند ، مطمئن باشید. لزوماً نباید انیمیشن صورت شما باشد. یک سایه ساده روی یک دکمه یا یک گیف کوچک تعبیه شده می تواند کمک زیادی کند.

براون موافقت می کند و خاطرنشان می کند که “یک راه ساده برای بالا بردن طراحی شما این است که به تصاویر خود انیمیشن اضافه کنید [مانند] روشن کردن انیمیشن ها در صفحه سفارشی سازی بلوک تصویر خود.”

انیمیشن دکمه مربع
انیمیشن دکمه Squarespace از طریق katescott.co
انیمیشن GIF مربع
انیمیشن GIF Squarespace از طریق katescott.co

5. از ویژگی وبلاگ استفاده کنید

گرچه ممکن است به طور سنتی وبلاگ را ابزاری برای به اشتراک گذاشتن پست ها و مقالات غیررسمی ، مجله ای بدانیم ، اما ابزار وبلاگ Squarespace موارد بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

این فقط یک وبلاگ نیست ، بلکه یک ابزار پایگاه داده بسیار قدرتمند است.
– آنیتا چونگ ، متخصص مربع
آنیتا چونگ از CreatewithNeets توضیح می دهد: “این فقط یک وبلاگ نیست ، بلکه یک ابزار پایگاه داده بسیار قدرتمند است. این تنها راهی است که به کاربران امکان می دهد محتوای سایت Squarespace شما را (خارج از محصولات) فیلتر و جستجو کنند. من از وبلاگ برای ایجاد منابع قابل جستجو ، یک فهرست درمانگر و غیره استفاده کرده ام. ”

با توجه به این نکته ، محتوای خود را بررسی کنید و فکر کنید که چگونه ویژگی وبلاگ می تواند به بهترین شکل به برند شما کمک کند ، زیرا این یک ابزار چند وجهی است. Palacino می گوید ، “این یک روش عالی برای سازماندهی اطلاعات در یک مکان و نمایش آسان آنها در چندین صفحه از وب سایت است. بایوس تیمی و حتی صفحات خدمات موارد بسیار خوبی برای نمایش با ویژگی وبلاگ هستند. ”

بلوک های دسته بندی برای خانه ، باغ ، یوتیوب ، غذا
طراحی وب سایت TrishTalkz توسط LaShonda Brown
نتیجه

خواه در حال ایجاد سایت Squarespace از ابتدا باشید و یا به دنبال احیای مجدد یک سایت موجود هستید ، به نکات مثبت توجه کنید. ما پنج اشاره گر را مستقیماً از زبان متخصصان Squarespace شنیده ایم ، از جمله برنامه ریزی محتوای هوشمند ، انتخاب تصویر متفکرانه و استقبال از ویژگی های همه کاره.

Squarespace یک بستر شگفت انگیز برای شروع سریع کار با یک وب سایت زیبا است ، اما استفاده از آن به تنهایی برای همه مناسب نیست.
– استفان پالاسینو ، کارشناس Squarespace
Squarespace امکانات کافی برای ساخت وب سایت را فراهم می کند ، و گرچه داشتن گزینه هایی بسیار خوب است ، اما اینکه کاملاً DIY باشد نیز می تواند طاقت فرسا باشد. مواقعی وجود دارد که کمی کمک اضافی می تواند کمک زیادی کند. اگر برای کمک به وزنه برداری به یک دست نیاز دارید ، ما برای شما اینجا هستیم.

https://99designs.com/blog/web-digital/squarespace-tips/

منتشر شده در آخرین های گرافیک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *