رفتن به نوشته‌ها

10 بهترین آموزش طراحی UI / UX و دوره های آنلاین برای مبتدیان

10 بهترین آموزش طراحی UI / UX و دوره های آنلاین برای مبتدیان

10 بهترین آموزش طراحی UI / UX و دوره های آنلاین برای مبتدیان

 

هنر بدون مخاطب چیست؟ برای طراحان و مدیران مشاغل عملی ، ایجاد یک وب سایت یا برنامه کاملاً کاربردی با آخرین زنگ ها و سوت ها کافی نیست. هدف واقعی شما ایجاد چیزی است که کاربران از آن لذت ببرند و به آن پاسخ دهند. اگر از نحوه انجام کار دوم کاملاً مطمئن نیستید ، ممکن است به برخی از آموزش های طراحی UX / UI علاقه مند باشید.

شما باید از جایی شروع کنید ، خواه وارد کار جدیدی در طراحی UX / UI شوید یا اینکه بخواهید سایت یا برنامه خود را بدون پیش زمینه طراحی ایجاد کنید. برای کمک به شما در ورود به دنیای طراحی UX و UI ، ما لیستی از 10 بهترین آموزش طراحی UX / UI و دوره های آنلاین را جمع آوری کرده ایم تا همه آنچه را باید بدانید به شما آموزش دهیم و حتی در برخی موارد گواهینامه دریافت کنید.

کلاس ها و آموزش های زیر از کانال های YouTube گرفته تا کتابخانه های وبلاگ گرفته تا دوره های آنلاین معتبر ، با برخی رایگان و برخی دیگر ، پرداخت می شود ، بنابراین شما می توانید سبک و بودجه یادگیری را برای خود بیابید!

بهترین آموزش های طراحی UX و UI را از کجا پیدا کنید:


گروه NN
Udemy
LearnUX
Envato Tuts +
لیث والاس
اشتراک مهارت
کالر ادواردز
بنیاد طراحی تعامل
آینده
کورسرا
UX در مقابل رابط کاربری: تفاوت چیست؟

قبل از شروع ، بیایید کمی در مورد UX و UI صحبت کنیم. اگر در این زمینه تازه وارد هستید ، همه این کلمات اختصاری گیج کننده می شوند.

UX مخفف “تجربه کاربر” است ، که به رفتار کاربر یا “سفر” او با استفاده از یک وب سایت ، برنامه ، بازی و غیره اشاره دارد. به طور خاص ، طراحی UX با مناطقی مانند آنچه کاربر ابتدا می بیند ، طرح بندی صفحه که اقدامات خاصی را تشویق می کند و نحوه کار بصری کنترل ها هستند.

UI مخفف “رابط کاربری” است ، که به نحوه تعامل کاربران با طراحی – کنترل ها ، دکمه ها ، حرکات ، ورودی گفتار اشاره دارد. طراحی UI روی مناطقی مانند شکل ظاهری دکمه ها ، پنهان کردن کنترل ها برای صرفه جویی در فضای صفحه یا ترجمه کنترل های اشاره از دستگاه های تلفن همراه به نسخه های دسک تاپ متمرکز است. همچنین بسیاری از عناصر طراحی در تکمیل عملکرد دخیل هستند. به عنوان مثال ، استفاده از تایپوگرافی که کاملاً خوانا باشد یا انتخاب رنگ هایی که با هم تضاد ندارند.

از آنجا که تجربه کاربر به شدت به رابط کاربری و بالعکس متکی است ، این دو قسمت اغلب با هم جمع می شوند. آنها مطمئن هستند که رشته های مختلفی هستند ، اما همانطور که می بینید هم پوشانی زیادی وجود دارد.

بیایید با NNgroup ، کانال YouTube گروه Nielsen Norman شروع کنیم. NNGroup از همان ابتدا طراحی UX – از جمله پوشش گسترده طراحی UI – را تعریف و پیشرفت می کند و در نتیجه تیم آنها یکی از معتبرترین منابع در مورد همه موارد مربوط به تجربه کاربر است.

کانال YouTube آنها منبع مناسبی برای آموزش طراحی UX / UI به اندازه لقمه است. چند کلیپ فقط چند دقیقه طول می کشد و به موضوعات جداگانه مانند “قانون Fitt” یا “نقشه های همدلی” می پردازد ، اما این کانال با صدها فیلم همه موارد لازم برای دانستن را به صورت رایگان پوشش می دهد. از لیست های پخش مفید آنها برای یافتن موضوعات خاص مورد نظر خود استفاده کنید.

قیمت گذاری:
رایگان
نکات برجسته:
اصول طراحی انسان محور (از شخص بنیانگذار خود دون نورمن!)
سفر به مشتری نقشه برداری 101
چه موقع از کدام روش تحقیق UX استفاده کنید

2. Udemy

Udemy در دوره های آنلاین نام بزرگی است و به طور کلی هم رابط کاربری و هم دوره های طراحی تجربه کاربری با استقبال خوبی روبرو می شوند. آنها بیش از 300 دوره را فقط در گروه طراحی UX ارائه می دهند ، با چند ده دوره به صورت رایگان. طول دوره متفاوت است و می تواند شامل ترکیبی از فیلم و مقاله باشد.

انتخاب دوره Udemy بسیار عالی است ، با طیف وسیعی از آموزشهای طراحی UX / UI که نه فقط تکنیک ها ، بلکه همچنین نحوه استفاده از ابزارهای طراحی مانند Adobe XD ، یافتن شغل به عنوان یک متخصص UX و نظریه استدلال UX و UI را پوشش می دهد. نکته منفی قیمت هر دوره است که متغیر است حدود 100 دلار است ، اما گاهی اوقات می توانید آنها را با قیمت زیر 20 دلار پیدا کنید.

قیمت گذاری:
بسته به دوره ، حداکثر تا 200 دلار رایگان است
نکات برجسته:
تجربه کاربر (UX): راهنمای نهایی قابلیت استفاده و UX
طراحی تفکر در 3 مرحله
دوره کارشناسی ارشد UX و طراحی وب: استراتژی ، طراحی ، توسعه

3. LearnUX

LearnUX فقط بر روی آموزشها و دوره های طراحی UX / UI متمرکز است ، بنابراین انتخاب های شما را کمی ساده می کند. یکی از تخصص های آنها نحوه استفاده از ابزار طراحی است: آنها دوره های جداگانه ای را برای Sketch ، Adobe XD ، Figma ، InVision Studio و سایر موارد ارائه می دهند ، از جمله یک کارگاه HTML و CSS.

LearnUX با سیستم اشتراک اجرا می شود ، جایی که اعضا به همه فیلم ها دسترسی پیدا می کنند. با در نظر گرفتن انبوه آموزش های دستگاه ، اگر تصمیم می گیرید از کدام ابزار استفاده کنید و می خواهید هرکدام را در عمل مشاهده کنید ، یک منبع عالی است.

قیمت گذاری:
15 دلار در ماه یا 144 دلار در سال
نکات برجسته:
شغل در دوره UX
دوره برنامه Sketch
ملزومات صفحه برای طراحان UI

4. Envato Tuts +

آیا از راهنماهای ویدئویی خسته شده اید و مدت زیادی برای تحصیل در مدارس قدیمی لازم است؟ Envato Tuts + که به دلیل آموزش های فنی خود مشهور است ، مجموعه ای شگفت انگیز از آموزشهای UX و آموزشهای UI را در کلمات نوشتاری – کتابهای الکترونیکی و مقالات به سبک وبلاگ – و همچنین دوره های ویدیویی ارائه می دهد.

یکی از مزایای جالب Envato Tuts + این است که آنها انتخاب بسیار خوبی از آموزشهای رایگان طراحی UX / UI ، به ویژه راهنماهای وبلاگ و نحوه دسترسی دارند. این یک روش ایده آل برای شروع تحصیلات خود با بودجه یا تکمیل دوره های دیگر با کمی اضافی است. اگر می خواهید درمان کامل تری داشته باشید ، اشتراک ها به شما می توانند به دوره های پرداخت شده و کتاب های الکترونیکی دسترسی داشته باشند ، به علاوه دانشجویان 30٪ تخفیف دارند.

قیمت گذاری:
از 16.50 دلار در ماه
آموزشهای رایگان موجود است
نکات برجسته:
قابلیت دسترسی دیجیتال در چندرسانه ای چیست
معماری اطلاعات روزمره (کتاب الکترونیکی)
طراحی UI: یک راهنمای عملی برای برگه ها (دوره)

5. لیث والاس

کانال YouTube از Laith Wallace در هنگام ارائه مشاوره شغلی ، سایر آموزش های طراحی UX / UI را برجسته می کند. اگرچه او تکنیک های طراحی و تئوری را لمس می کند ، والاس در هنگام افشای دانش داخلی در مورد مشاغل UX / UI ، حفظ شغل آزاد و نحوه رفتار خود در مصاحبه ها در بهترین حالت است.

این کانال می تواند مکمل سایر دوره های طراحی شما باشد ، بخصوص که رایگان است. بسیاری از آموزشهای دیگر در این لیست می تواند نظریه و کاربرد UX را پوشش دهد ، اما همه آنها عمیقا به جنبه های شغلی و حرفه ای زندگی به عنوان یک طراح مستقل فرو نمی روند.

قیمت گذاری:
رایگان
نکات برجسته:
شروع کار در طراحی UX
نمونه کارها طراحی نهایی UX و UI که شما را استخدام می کند و مشتریان شما را جذب می کند
نکات مصاحبه طراحی UX برای موفقیت

6. اشتراک مهارت

Skillshare تنظیماتی مشابه Udemy دارد و حتی این دو دوره و مدرس را به اشتراک می گذارند. با این حال ، Skillshare کمی ارزان تر است – آنها اشتراک هایی با دسترسی نامحدود به جای هزینه دوره در هر دوره از Udemy ، بعلاوه برخی کلاسهای رایگان برای غیر مشترکان ارائه می دهند – و کلاسهای طراحی UI / UX آنها در برخی از موضوعاتی که Udemy آنها را پوشش نمی دهد ، است.

طول دوره های Skillshare متفاوت است ، بعضی از آنها زیر ساعت و بعضی دیگر بیش از 10 ساعت طول می کشد. در سمت روشن ، معمولاً درسها به صورت کلیپ های قابل هضم 5 یا 10 دقیقه ای تجزیه می شوند ، متوقف کردن و شروع مجدد با سرعت خود را آسان می کنید.

قیمت گذاری:
8 دلار در ماه (اگر سالانه صورتحساب شود 2.49 دلار در ماه)
دوره های رایگان در دسترس است
نکات برجسته:
Intro to UX: طراحی با رویکرد کاربر محور
دوره کاربری طراحی تجربه کاربر…
از Graphic Designer به UX Designer بروید

7. کالر ادواردز

کالر ادواردز یک طراح محبوب است که در کانال YouTube خود بینش تجاری را به اشتراک می گذارد. فیلم های وی موضوعات مختلفی را شامل می شود ، از “هنر سریع” که روند طراحی او را در بازه زمانی نشان می دهد ، تا اخبار محصولات Adobe XD. اما اگر به طور خاص به دنبال آموزشهای UX / UI هستید ، Design.Build.Launch وی. لیست پخش به طور خودکار مانند یک دوره است که بیش از دو ساعت در 8 فیلم طول می کشد و شامل موضوعاتی از قبیل Wireframing (در Adobe XD) ، طراحی سایت (در Webflow) ، طراحی پاسخگو و راه اندازی است.

ادواردز تمرکز خود را بر روی آنچه در صفحه خود است حفظ می کند و اگر می خواهید طراحی را روی یک سر صحبت کنید تماشای کانال خود را ایده آل می کند. این کمک بزرگی برای طراحان جدید است که هنوز درمورد ویرایشگران طراحی خود هستند ، اما او به طور انحصاری از Adobe XD استفاده می کند.

اگر چیزی بیشتر از طراحی UX می خواهید ، او همچنین یک سری UI روزانه را انجام داد که در آن هر روز به مدت 60 روز یک عنصر UI جدید ارائه می داد.

قیمت گذاری:
رایگان
نکات برجسته:
طراحی وب سایت در Adobe XD – طراحی. ساختن. راه اندازی. قسمت 3
طراحی برنامه Adobe XD Auto Animate
نحوه ایجاد دکمه شناور در 2 دقیقه

8. بنیاد طراحی تعامل

طراحی تعامل ، زمینه ای است که بسیار نزدیک به UX است و اغلب به جای هم استفاده می شود. بنابراین می توانید بنیاد طراحی تعامل را چیزی شبیه به یک تجربه کاربری در نظر بگیرید. همه کلاسهای آنها حول UX می چرخد ​​و چیزی برای سطوح مبتدی ، متوسط ​​و پیشرفته ارائه می دهد. علاوه بر این ، آنها وبینارهای دوره ای با موضوعات UX ارائه می دهند و به طور منظم وبلاگ و کتاب الکترونیکی ارسال می کنند.

با وجود عنوان ، دوره های آنها طیف گسترده ای از آموزشهای طراحی وب را شامل می شود ، از جمله تبدیل شدن به یک طراح UI عالی با 10 دوره در 4 قسمت. این برای مبتدیانی که می خواهند همه چیز را یک باره یاد بگیرند بسیار مناسب است. با عضویت پولی می توانید به همه کلاس ها دسترسی پیدا کنید ، اما در هر یک از دانشجویان ثبت نام محدود شده است ، بنابراین سعی کنید زودتر اقدام به رزرو کنید.

قیمت گذاری:
از 10 دلار در ماه (صورتحساب سالانه)
نکات برجسته:
از Scratch به یک طراح UX تبدیل شوید
راهنمای عملی قابلیت استفاده
الگوهای طراحی UI برای نرم افزار موفق

https://99designs.com.sg/blog/web-digital/ux-ui-design-tutorials/

منتشر شده در آخرین های گرافیک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *