رفتن به نوشته‌ها

بهترین سایت ها و نرم افزارها برای ساخت ماکت

آموکاپ مثل این است که همه لباس بپوشید ، چند سلفی بگیرید و بقیه شب را روی کاناپه بگذرانید و کاری انجام ندهید. هدف از ایجاد یکی ، معمولاً در وب سایتها یا نرم افزارهای آزمایشی ، این است که به ذینفعان نشان دهیم که تصاویر نهایی چگونه به نظر می رسند ، اما لازم نیست واقعاً کار کنند. نیازی نیست که برنامه شما تعاملی باشد یا حتی جابجا شود. این یک پیش نمایش است که پروژه شما را واقعی نشان می دهد.

برخلاف نمونه های اولیه که در واقع باید کار کنند ، ماکت ها تصاویری ساکن هستند که به منظور نمایش چیدمان های طراحی ، جو ، رنگ آمیزی و زیبایی های عمومی هستند. برخی از طراحان ترجیح می دهند هر دکمه و نماد را از ابتدا بسازند ، اما اگر می خواهید جلو بروید – یا برای الهام گرفتن بازی کنید – وب سایت ها و نرم افزارهای ساختاری با این عناصر از قبل بارگذاری شده اند و استفاده از آنها از نرم افزارهای طراحی گرافیک آسان تر است.

سایت های زیر به شما کمک می کنند تا صفحه نمایش وب سایت ، ماکت صفحه برنامه ، ماکت محصول و موارد دیگر را ایجاد کنید. بیشتر آنها با الگوهای ساختگی وب سایت یا کیت های UI ارائه می شوند که به شما امکان می دهد با عناصر پیشرفته مانند دکمه ها طراحی کنید. اگر شما هرگز در یک فشار نیفتاده اید و باید سریع ماکت را تحویل دهید ، آنها بسیار پس انداز کننده زمان هستند. برای هر یک از آنها ، قیمت ، جوانب مثبت و منفی ، و کسانی که به آنها توصیه می شود تقسیم خواهیم کرد.

در اینجا لیست 9 وب سایت برتر ماکت و کارهایی که آنها می توانند انجام دهند وجود دارد:

Adobe XD
رابط کاربری مایع
InVision
اصلاح کننده رسانه
جریان ساختگی
مرغ مسخره
MockupsJar
خفاش
Smartmockups

1. Adobe XD

نمونه وب سایت های برتر: Adobe XD
قابلیت استفاده از نمونه Adobe XD
Adobe XD پاسخ خانواده Adobe به نرم افزار طراحی دیجیتال است. این جزئیات و جزئیاتی را که ممکن است از شرکت پشت فتوشاپ و ایلوستریتور انتظار داشته باشید را در خود جای داده است ، اما همین قیمت شیب دار را نیز به همراه دارد.

هنوز هم ، اگر به دنبال مدل های درجه حرفه ای با همه اصلاحات هستید ، Adobe XD ارائه می دهد. این فرایند طراحی را شامل می شود ، از جمله نمونه های اولیه تعاملی ، و حتی اگر می خواهید عناصر را در Photoshop یا Illustrator ایجاد یا تغییر دهید ، با سایر نرم افزارهای Adobe ادغام می شود.

همچنین با جلوه های سه بعدی ، انیمیشن ها و گزینه ایجاد کتابخانه م libraryلفه ها ، مکانی برای ذخیره تمام عناصر شما مانند دکمه ها و نمادها ، از ویژگی های بسیار پیچیده ای برخوردار است ، بنابراین تیم شما می تواند از آنها در پروژه دیگری استفاده کند (در صورت کمک به مشتریان وفادار ، آنها همان کنترلها را روی یک محصول جدید می بینند). همچنین ویژگی های ویژه ای مانند Repeat Grid وجود دارد که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و باید یک الگوی را بارها و بارها بچسبانید ، و Padding ، که هنگام ویرایش لایه های مختلف عناصر مشابه از اندازه پیکسل محافظت می کند.

https://99designs.com/blog/design-resources/best-mockup-websites/

منتشر شده در آخرین های گرافیک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *