رفتن به نوشته‌ها

هشتمین کارگاه هنری شب های قدر در اهواز برگزار می‌شود

کارگاه خوشنویسی

اهواز- مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان از برگزاری هشتمین کارگاه هنری شب های قدر به مناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع) در اهواز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد باوی زاده گفت: به مناسبت شب های قدر و ایام شهادت حضرت علی (ع)، هشتمین کارگاه شب های قدر به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان برگزار می‌شود.

  • وی افزود: این کارگاه ۱۶ خرداد همزمان با ۲۱ رمضان و با حضور ۲۰ هنرمند خوزستانی در بخش های نقاشی، خوشنویسی، نقاشی، خط و گرافیک و با حضور اساتید برجسته هنرهای تجسمی استان برگزار می‌شود.

باوی زاده با بیان اینکه هنرمندان در این کارگاه که از ساعت ۱۳ تا ۲۲ در پلاتوهای نمایش حوزه هنری خوزستان برگزار می‌شود، به خلق اثر می پردازند، ادامه داد: از ویژگی های کارگاه فوق به خلق آثاری در ابعاد ۱۰۰ در ۷۰ و با احساس آزاد هنرمند می توان اشاره کرد.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان اضافه کرد: موضوعاتی که در این کارگاه به آن پرداخته می‌شود، شهادت حضرت علی (ع)، نزول قرآن و شب های قدر است.

به گزارش خبرنگار مهر، کارگاه هنرهای تجسمی شب قدر حوزه هنری خوزستان هر ساله همزمان با شب های قدر به همت حوزه هنری خوزستان برگزار می‌شود.

کد خبر 4313639

mehrnews.com/news/4313639

منتشر شده در آخرین های گرافیک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *